El Quinto Studio’ya ait her bir parça, İstanbul’daki stüdyolarında tasarlanır; etik koşullar ve yerel malzemelerle elde üretilir.

El Quinto Studio aynı zamanda, estetik algısı ve üretim çözümlerini, kendi markasıyla buluşturmak isteyenler için de tasarım ve prodüksiyon desteği sağlamaktadır.

El Quinto Studio ürünlerini mağazanızda konumlandırmak, üretim çözümlerimizden yararlanmak ve diğer tüm işbirliği önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz:

info@el-quinto.com

Each piece of El Quinto Studio is designed and ethically handcrafted with local materials in their small studio in Istanbul.

Feel free to contact us

info@el-quinto.com

ABOUT US

STATEMENT PIECES FOR BOLD SOULS

Cesur ruhlar için hikayesi olan takılar tasarlamak üzere 2012’de yola çıkan El Quinto, 2018 itibariyle koleksiyonlarına takının yanı sıra; kişisel aksesuarlar ve yaşam alanı objeleri ekleyerek, El Quinto Studio adıyla yolculuğuna devam etmektedir.

Doygun renk paletleri, geometrinin gücü, tüm dans müzikleri ve sıradan olaylara dair gerçek hikayeler El Quinto Studio’nun olmazsa olmazıdır. Alışılmışın dışındaki formları gündelik hayata sokarak, yaşamı daha eğlenceli kılmayı amaçlar.

El Quinto has been making statement jewelry for bold souls since 2012. After 2018 - with their new name - El Quinto Studio started designing accessories and home objects besides jewelry.

Bold color palettes, power of geometry, every single dance music and real stories about ordinary events are El Quinto Studio’s true inspiration. It aims to give joy to everyday life by creating objects with unexpected forms.